یکشنبه بیست و نهم آبان ۱۳۸۴

پرورش اندام - عکس از بازديد فدراسيون جهاني از ايران

                    

 عکس های جدید                                                                                   

 

 
نوشته شده توسط اسماعیل نودین در 14:25 |  لینک ثابت   • 

دوشنبه بیست و سوم آبان ۱۳۸۴

پرورش اندام - موضع گيرى ستاد مبارزه با دوپينگ

موضع گيرى ستاد مبارزه با دوپينگ بعد از مثبت بودن آزمايش ورزشكار پرورش اندام
 
خروج طاهرى از ايران غير قانونى بود
 
 كميته مبارزه با دوپينگ
ايران ورزشى - ناصر پورعلى فرد رييس فدراسيون بدنسازى و پرورش اندام، پنجم مهر ماه
 در مصاحبه مطبوعاتى، با افتخار اعلام كرد كه ۱۴ ورزشكار ملى را به ستاد مبارزه با دوپينگ معرفى كرده و تست هيچ كدام از آنها مثبت نبوده است.
اما هنوز مسابقه هاى پرورش اندام قهرمانى آسيا در كره به پايان نرسيده كه ستاد مبارزه
با دوپينگ خبر از مثبت بودن نتيجه آزمايش سه پرورش اندام تيم ملى را مى دهد. در آخرين اخبارى كه اعلام شده، آزمايشگاه كلن آلمان دوپينگ هفت ورزشكار ايرانى را تأييد كرده است كه شش نفر آنها ورزشكار پرورش اندام هستند. حامد مروج، محمد نصيرى، جمشيد مكرى، سعيد قاسميان، مسعود طاهرى و منوچهر ابراهيم خانى. طاهرى، ابراهيمم خانمى و نصيرى جزو تيمى هستند كه فدراسيون به مسابقه هاى قهرمانى آسيا اعزام كرده است. ستاد مبارزه با دوپينگ قبل از اعزام اين سه نفر در نامه محرمانه، مثبت بودن دوپينگ اين سه نفر
را به فدراسيون اطلاع داده بود. مسؤولان فدراسيون با اطلاع از اين موضوع به ابراهيم خانى
و نصيرى اجازه ندادند در كره روى صحنه بروند اما مسعود طاهرى در وزن ۹۰ كيلوگرم مسابقه داد و مدال برنز گرفت. در حالى كه تصور عمومى اين است كه طاهرى در شرايط فعلى بايد برنزش را به كنفدراسيون آسيا پس بدهد، يزدان راد دبير فدراسيون از او حمايت مى كند. راد به فارس مى گويد: «طاهرى، از داروى آسم استفاده مى كند. ما اين را به كميسيون پزشكى آسيا گفته بوديم. كميسيون پزشكى هم بعد از بررسى نسخه طاهرى، اجازه مبارزه به او داد. ما حتى به فدراسيون پزشكى هم اطلاع داده بوديم كه طاهرى آسم دارد. قرار بود بعد از بازگشت تيم مسأله دوپينگ او مطرح نشود.»
دلايل راد براى بى گناهى طاهرى، شايد منطقى به نظر برسد اما دكتر طاهرى سخنگوى ستاد مبارزه با دوپينگ نه تنها حرف هاى او را قبول ندارد، بلكه فدراسيون را به موارد ديگرى هم محكوم مى كند: «به ما نسخه اى ندادند كه نشان بدهد طاهرى، آسم دارد. اگر آنها با كنفدراسيون آسيا هم هماهنگ كرده باشند، باز هم مشكل حل نمى شود. ما اقدام به نمونه گيرى كرديم و خود ما هستيم كه با توجه به استدلال ها رأى صادر كرديم و حكم داديم. رأى قطعى است و اگر ورزشكار مستنداتى داشته باشد، بايد درخواست تجديد نظر بدهد و اين قوانين خاص خودش را دارد.»
اما موضوع مهم ترى كه طاهرى مطرح مى كند، مربوط به تخلف فدراسيون است: «ما به فدراسيون اطلاع داده بوديم كه طاهرى دوپينگى است. حكم تعليقى هم صادر كرده بوديم. وقتى حكم تعليقى صادر مى شود، ورزشكار نمى تواند در مسابقه هاى داخلى و بين المللى شركت كند. حتى اجازه خروج از كشور هم ندارد. ورزشكار دوپينگى مى تواند به سفرهاى تجارى يا تفريحى برود اما چون جرم ورزشى است نبايد به سفر ورزشى برود.»
ستاد مبارزه با دوپينگ پيگير اين موضوع است و فدراسيون كه در اين موارد مجرى قوانين است بايد پاسخگو باشد.
نوشته شده توسط اسماعیل نودین در 9:58 |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه یازدهم آبان ۱۳۸۴

پرورش اندام - رضا باقرزاده مقام چهارم 2005 مسابقات آسيايي -

بنا بر خبر گزاري ايرنا

" رضا باقرزاده " پرورش‌اندام كار وزن منهاي ‪ ۸۰‬كيلوگرم ايران در رقابت‌هاي آسيايي اين رشته در كره جنوبي، در مكان چهارم ايستاد.

تصوير: پرتره " باقرزاده "

 

 

 

  در اين مسابقات كه در شهر " آن دونگ " كره جنوبي جريان دارد ، باقرزاده روز شنبه پس از ورزشكاران كشورهاي كره جنوبي ، ويتنام و بحرين در مكان چهارم ايستاد

خبر گزاري  BBC

مسابقات پرورش اندام قهرمانی آسيا

پنجمين دوره مسابقات پرورش اندام قهرمانی آسيا از روز جمعه با حضور ‪ ۲۱‬کشور آسيا در شهر آن دونگ کره‌جنوبی آغاز شد و چهارورزشکارايران راهی فينال شدند.

در وزن زير ‪ ۷۰‬کيلوگرم محمدرضا مزرعه مولايی، در وزن زير ‪ ۸۰‬کيلوگرم رضا باقرزاده ، در وزن زير ۸۵‬کيلوگرم، هادی نادری سنگ ودر وزن به اضافه ‪ ۹۰‬کيلوگرم مسعود طاهری به مرحله نهايی راه يافتند.

********************************************************************

رييس ستاده مبارزه با دوپينگ : چهار تن از پرورش‌اندام‌كاران محروم شدند

تهران IranSport.Net - علي طاهري رييس ستاد ملي كنترل دوپينگ از محروميت چهار تن از پرورش‌اندام كاران ايران خبر داد. نتيجه آزمايش دوپينگ " محسن قرآن نويس " مثبت بوده است و نامبرده يك سال از شركت در تمامي مسابقات داخلي و خارجي محروم مي‌شود. وي در ادامه اظهارداشت سه تن از پرورش‌اندام‌كاران ديگر به نام‌هاي"محسن شعباني ، ناصر ارداني و گراوند يزداني" نيز به هنگام برگزاري مسابقات پرورش‌اندام قهرماني ايران و انتخابي تيم ملي از دادن آزمايش خودداري كردند كه اين كميته هر سه ورزشكار را به مدت دو سال از شركت در تمامي مسابقات داخلي و بين‌المللي محروم كرد. مسابقات پرورش‌اندام قهرماني آسيا و انتخابي تيم ملي ماه گذشته در تهران برگزار شد. رييس ستاد ملي مبارزه با دوپينگ تصريح كرد اين سه پرورش‌اندام پس از پايان محروميتشان بايد با مراجعه به اين ستاد نسبت به دادن آزمايش اقدام كنند. طاهري در ادامه گفت اين ستاد در وظيفه محوله جدي است و با افرادي كه از دادن آزمايش خودداري كنند، برخورد جدي‌تري خواهدداشت. وي درباره نتيجه آزمايش دو تن از ملي‌پوشان كشتي ايران گفت نتيجه آزمايش اين دو كشتي‌گير به‌دست ما رسيده است كه در حال بررسي هستيم و به‌زودي نتايج آن را اعلان خواهيم كرد.

نوشته شده توسط اسماعیل نودین در 10:23 |  لینک ثابت   • 

چهارشنبه یازدهم آبان ۱۳۸۴

پرورش اندام - عكس از رضا باقرزاده - بدنسازي 2011 - 2012 -

 

                                جدید ترین عکس ها برا شما دوستان عزیز 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

bagherzadeh
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
نوشته شده توسط اسماعیل نودین در 9:56 |  لینک ثابت   •